I co teraz?

Lesley i Graham skonfigurować Inca w grudniu 2002 r. z zamiarem bycia mała firma księgowa , która różniła się od normy , łatwe do czynienia , nie ma niespodzianek dla Obraz Lesley i Graham Carson założyciele Inca ilustrujących historię działalności . klientów i oparte na pragnieniu , aby naprawdę pomóc klientom w ich działalności . Niestety, wiele nowych firm nie uda, statystyki z Office for National Statistics i HMRC wskazują, że tylko 41% nowych firm w zeszłym poza ich 3rd Birthday . Mamy uznała, że ​​było to w związku z tym niezbędne , aby wyposażyć właścicieli małych firm , aby podejmować dobre decyzje dotyczące ich działalności z punktu widzenia finansowego . Jeśli ich finanse były w porządku , to właściciel dał czas , aby skupić się na biznes produktów , usług , marketingu, ich zespół , ich procesów, w rzeczywistości wiele z powodów , dlaczego prawdopodobnie set- up na pierwszym miejscu . Naszym zdaniem , aby pomóc im w dalszym ciągu rozwijać i handlu, w związku z tym , że nie trzeba iść i wymienić znaczną część naszej bazy klientów każdego roku przez ich zaprzestanie handlu .

biuro księgowego

My również, że gdy ktoś myśli o uruchomieniu nowej działalności , będą one zazwyczaj poprosić kogoś innego wiedzą polecić księgowego . 25 % naszego wzrostu klienta w każdym z ostatnich 2 lat, pochodzi od skierowania z dotychczasowymi klientami . Mamy filozofię marketingową ( stosunkowo nietypowe dla firmy księgowych myślimy ) , która opiera się na zatrzymanie klienta . To i ogólnie nasz filozofia biznesu fundamentem naszego podejścia do rynku .

Nie mogliśmy zrozumieć, dlaczego księgowi zawsze oczekuje swoich klientów do odwiedzenia ich przecieżklient jestklientem . Każdy wie, że kontakt z klientami ma kluczowe znaczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji i że doskonałe relacje tworzą zasadniczą część bieżącej działalności . Dlaczego więc tak wielu księgowych opłaty za rozmowy do swoich klientów ? Przekonania te były oparte na naszych doświadczeniach w rzeczywistości mając przedsiębiorstw prowadzonych w przeszłości , byliśmy tam na końcu odbiorczym . Graham prowadził działalność 60 mln zł obrotów dostarczania karty SIM do telefonu komórkowego , podczas gdy przemysł Lesley prowadził finanse dla całej Europy, dla wiodącego dostawcy systemów zarządzania relacjami z klientami, notowane na amerykańskiej giełdzie NASDAQ walut.
ile liczenia...

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s