3 kroki bezpiecznych zakupów online

http://www.hurtownia7.pl/category.php?id_category=54

1. Upewnij się, że znasz nazwę, lokalizację i dane kontaktowe na sklep internetowy . Istnieją internetowych firm , których marka jest rozpoznawalna , takich jak Amazon.com . Dodatkowo, wiele sklepów realne życie obejmują teraz rękę sprzedaży detalicznej, w ramach swoich usług detalicznych i wiesz już swoją reputację . Ważne jest jednak, aby ustalić tożsamość mniej znanych firm internetowych , którzy nie mają natychmiastowe uznanie lub zewnętrzny stan magazynu . W tym przypadku ważne jest, aby spojrzeć na nazwę firmy , dane rejestracyjne dla swojego kraju , dane kontaktowe , które obejmują wiadomości e-mail , adres pocztowy i numer telefonu oraz wyraźne wskazanie , gdzie opiera się siedziba firmy .
2. Dowiedz się więcej o reputacji firmy . Po patrząc na te znaki identyfikacji , to jest dobry pomysł, aby upewnić się, że firma ma dobrą reputację online. Nie zakładaj, że tylko dlatego, że sklep w realnym świecie sprzedaje rzeczy w jeden sposób , że ich usługi online będą równie dobre . Nie może być ryzyko brakuje usługę kopii zapasowej lub zwroty polityka itp. do zakupów online , które nie istnieją w przypadku zakupu bezpośrednio w sklepie. Reputacja może być sprawdzane za pomocą wyszukiwania w internecie na komentarze od innych na stronach przeglądu konsumentów . Wiele renomowanych firm internetowych, aby ludzie , aby ocenić swoje usługi i produkty na miejscu , na przykład w sklepach komputerowych i kamer . Możesz czytać te opinie dla siebie, aby podjąć decyzję . Innym sposobem określenia reputacji firmy w trybie online jest sprawdzenie reklamacji przez biuro sprawa konsumpcyjnej , takich jak Better Business Bureau . Takie organizacje mogą dać więcej szczegółów na temat firmy , w tym wszelkich skarg . Ponadto , można zawsze telefonu lub adres e -mail firma po raz pierwszy kupić coś i zadawać pytania .
3. Czytaj polityki prywatności witryny . Renomowanych firm będzie otwarty o tym, jak zebrać dane z tobą i co robią z nim. Wiele teraz również należą do zatwierdzenia lub internetowych programów uszczelnienia znak zaufania , które określone wytyczne w sprawie traktowania informacji. Szukać polityki prywatności i dowiedz się , czy firma korzysta z informacji poza transakcji zakupu , na przykład, e-mail z aktualizacji lub ofert itp. lub gdy przekazuje informacje do kupców stron trzecich . W ten sposób może skończyć się coraz spam , jeśli nie jesteś ostrożny. Na koniec dnia , musisz zrobić własną decyzję, o ile informacje są gotowi dać .

sklep z porcelaną

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s