Czym jest transport

transport skandynawia

Koleje zostały skonstruowane wszędzie w Japonii i są bardzo łatwo dostępne . Wiele osób decyduje się pociągi dojeżdżać do szkoły lub pracy . Abyśmy podróżować szybciej i dalej z więcej komfortu i bezpieczeństwa , takich usprawnień jak projektowanie nowych samochodów i budowy nowych linii kolejowych zostały wykonane .
Shinkansens są symboliczne w japońskich pojazdów kolejowych . Wiele osób jest zaangażowanych w zapewnienie komfortowe podróże kolejowe , łącząc w całej Japonii z Shinkansens .

 

droga

Na drodze, różne rodzaje samochodów , takich jak autobusy, taksówki i samochody przynieść wiele rzeczy i ludzi z jednego miejsca do drugiego . Transport autobusowy jestpowszechnym sposobem dojeżdżać . Ekspansje autostrady tras autobusowych i ulepszeń operacji autobusów miejskich zostały wykonane , abytransport autobusowy bardziej komfortowe .
Ponadto wiele badań i rozwoju zostały wykonane w celu zmniejszenia zanieczyszczenia spalin .
Na przykład, opracowany samochodów elektrycznych i samochodów gazu ziemnego .

My głównie polegać na transporcie morskim , kiedy eksport japońskich produktów i necessaries przywozowych i surowce . Dla transportu krajowego , zwykle też są bardzo przydatne szczególnie kiedy musimy przekazać dużych towarów, takich jak samochody , ropy i blach stalowych . Statki są istotne dla tych, którzy mieszkają na małych wysepkach.

Japonia jest dobrze znany na budowanie dobrych statków. Statki budowane przy użyciu zaawansowanej technologii japońskiej są wysoko ocenione w kraju i za granicą . Kraj sąsiadujący z Japonii , Korei Południowej jest największym na świecie przemysł stoczniowy naród ( w 2002 i 2003 r. ) .
Aby sprostać oczekiwaniom świata , że stocznie w Japonii stara się rozwijać bardziej przydatne i skuteczne stoczniowego.
I przyczyniają się do tworzenia nowych powierzchni oceanu z tych technologii .

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s