O kosmatykach zdań kilka

O kosmatykach zdań kilka

Wargi (przy włosach i paznokciach) są symbolem kobiecego piękna. Nie ma ponoć panie, która nie marzyłaby o posiadaniu zmysłowych i pełnych ust jak Angelina Jolie. Bez trudności Chociaż cały ten kuszący efekt unicestwić przez beznadziejną kondycję ust, jakiej, niestety, nie skryje nawet najlepsza i najdroższa szminka.

Dlatego naturalnie to balsam do ust jest odpowiednim druhem kobiety (pomimo że Marylin Monroe świergotała tak o diamentach). Powinno się mieć go wiecznie pod ręką – czy to w kobiecej torebce bądź na biurku w miejscu pracy.

Współczesne balsamy do pielęgnacji ust fascynują odcieniami, zapachami czy nawet smakami. O ile radość wykorzystywania jest nadzwyczaj ważka, nie powinna przysłaniać najistotniejszego, którym jest, rzecz jasna, efektywne działanie. Żeby balsam do ust mógł charakteryzować się najwyższą skutecznością, musi mieć przydatny skład.

Dobry jakościowo balsam przeznaczony do pielęgnacji ust powinien składać się szereg pielęgnujących łagodną a także delikatną skórę ust składników, tego typu jak rozlicznego rodzaju olejki (przykłaodowo olej jojoba, olej arganowy bądź olej z orzecha makademia) i masła (np. masło shea czy masło kakaowe). Zaledwie dzięki obecności nawilżających i natłuszczających detalów balsam do ust będzie ożywiał podrażnione i zapiekłe wargi. również, balsam na bazie olejków bądź maseł będzie produkował na powierzchni cery ust profilaktyczną powłokę, dzięki jakiej poziom wilgotności naskórka będzie maksymalny a skóra pozostanie konserwowana przed uszkodzeniami spowodowanymi składnikami atmosferycznymi.

Rozważa się, że balsam eos to kosmetyk używany decydująco zimą. Nic z większym natężeniem mylnego. Gorące letnie atmosfera, wiatr bądź klimatyzator również popierają pogarszaniu się stanu ust. Toteż przez cały rok nie trzeba ani na chwilę rozstawać się z kosmetykiem do pielęgnacji ust.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s